Naujienos

Metų knygos paaugliams rinkimai Kupiškio viešojoje bibliotekoje

skelbimu lentai 1

Norėdami paskatinti paauglius daugiau skaityti, siekdami, kad jie naudingai leistų laiką skaitydami, gerindami skaitymo prestižą, tobulindami paauglių literatūros populiarinimo būdus ir metodus įsijungėme į Metų knygos rinkimus parengę projektą „Metų knygos rinkimai 2014".

Skaityti daugiau...

Knygų skaitymo skatinimo akcija „Knygų IŠMINTIS Tau!"

Projekto dalyvių mintys apie knygas:
Rugsėjis

BALSUOKITE...

Skaityti daugiau...

Startuoja naujas projektas „BIBLIOTEKOS JAUNIMUI“

1
 
VŠĮ „Užsienio kalbų mokymo centras“ kartu su partneriais vykdo ES fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra per savanoriškos veiklos stiprinimą bibliotekose: BIBLIOTEKOS JAUNIMUI“. Į šį projektą įsijungė ir Kupiškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Projektu siekiama populiarinti savanorystę Lietuvoje, mažinti bedarbystę jaunimo tarpe, plėsti neformaliojo švietimo formas, efektyviau išnaudoti Lietuvos bibliotekas, kurios yra neformaliojo švietimo šaltinis.

Skaityti daugiau...

Įspūdžiai, kurie išliks ilgam

kadras-is-filmo-hobitas-smogo-dykyne

Dalyvavimas Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekte „Minčių kosmosas" man asmeniškai buvo savęs tobulinimas. Kuriant klausimus buvo pačiam įdomu, nes labai daug sužinojau. Klausiau ir bendraamžių, kurie dalyvavo, jie sakė, kad tokių renginių reikia daugiau.
Viktorinos nugalėtojai – L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komandos „SKLEPAS" nariai ir projekto vykdytojai keliavo į Panevėžį, „ForumCinemas" žiūrėti filmą „Hobitas. Smogo dykynė". Po filmo visi buvo labai patenkinti, nes filmas paliko didžiulį įspūdį. Dėkojame projekto organizatoriams ir koordinatoriams.

 

L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos gimnazistas Vygantas Valma

Alizaviečiai – skaitymo konkurso laureatai

01-DSCF5629

 

Lapkričio 27 d. Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko baigiamasis projekto „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas" renginys. Tai pavasarį paskelbto Lietuvos LIONS klubų asociacijos ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos, kartu su pagrindiniu partneriu Lietuvos M. Mažvydo nacionaline biblioteka inicijuotas projektas. Projekto tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą skaityti lietuvių ir užsienio autorių grožines literatūros knygas.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija