Naujienos

Alizaviečiai – skaitymo konkurso laureatai

01-DSCF5629

 

Lapkričio 27 d. Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko baigiamasis projekto „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas" renginys. Tai pavasarį paskelbto Lietuvos LIONS klubų asociacijos ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos, kartu su pagrindiniu partneriu Lietuvos M. Mažvydo nacionaline biblioteka inicijuotas projektas. Projekto tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą skaityti lietuvių ir užsienio autorių grožines literatūros knygas.

Skaityti daugiau...

Noriūniečiai – XVII-oje Aukštaitijos regiono lėlių teatrų šventėje

01-teatru svente 004
 
 
Rugsėjo 20 d. Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos kieme įvyko XVII-oji Aukštaitijos regiono lėlių teatrų šventė „Kai atgyja lėlės 2013“. Renginys organizuojamas siekiant populiarinti vaikų literatūrą, statant ir stebint kitų kolektyvų lėlių teatro spektaklius, ugdant vaikų kūrybiškumą bei plečiant bendraminčių ratą.
Šventėje dalyvavo ne tik Aukštaitijos regiono, bet ir Latvijos Respublikos Ludzos miesto bibliotekos lėlių teatras.
Pirmieji scenoje pasirodė šeimininkai – Rokiškio J. Keliuočio viešosios bibliotekos lėlių teatras „Padaužiukai“. Matėme lėlių vaidinimą „Kiauliaganys“ (pagal H. K. Anderseno pasaką). Režisierė Nadiežda Ivanova.

Skaityti daugiau...

Skaitymo skatinimo konkursas ir šventė 1-4, 5-7 ir 8-12 klasių moksleiviams Lietuvos bibliotekose

skaitymas
 
2013 m. pavasarį Lietuvos LIONS klubų asociacija ir Lietuvos bibliotekininkų draugija, kartu su pagrindiniu partneriu Lietuvos M.Mažvydo nacionaline biblioteka, pakvietė šalies bibliotekas dalyvauti projekte „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas. Skaitymo konkursas bei šventės vaikams ir jaunimui Lietuvos bibliotekose“. Projekto tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą skaityti lietuvių ir užsienio autorių grožines literatūros knygas.
Projekto organizatorių paskelbtame skaitymo konkurse galėjo dalyvauti 1–12 klasių mokiniai. Projekto dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes ir iš jiems rekomenduojamų knygų sąrašo skaitė patikusius kūrinius, rašė recenzijas, piešė iliustracijas.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija