Naujienos

Geografinės kelionės mažiesiems

04-DSC03087

 

Mūsų planeta Žemė labai graži – tai mėlynai baltas rutulys beribėje Visatoje. Kad pamatytume jos grožį reikia pakilti labai aukštai – kaip paukščiai, o geriausia – nuvykti į kosminę stotį.

Skaityti daugiau...

Populiariausių knygų BANKAS

Projekto dalyvių mintys apie knygas:

 
Tris mėnesius trukęs projektas „Skaityti – tai nuolat tobulėti" baigiasi. Kaip žinote, projekto lėšomis buvo nupirkti šeši lietuvių autorių knygų rinkiniai, kurie iškeliavo į Noriūnų, Subačiaus, Skapiškio, Šepetos bibliotekas, Alizavos pagrindinę mokyklą ir P. Matulionio progimnaziją. V–VIII klasių mokiniai jas aktyviai skaitė ir balsavo viešosios bibliotekos svetainėje www.kupiskiovb.lt už labiausiai patikusią knygą. Paskutinį, lapkričio mėnesį, daugiausia skaitytojų balsų sulaukė Dariaus Rekio knyga „Viską susapnuoti dar kartą".

Skaityti daugiau...

Metų knygos paaugliams rinkimai Kupiškio viešojoje bibliotekoje

skelbimu lentai 1

Norėdami paskatinti paauglius daugiau skaityti, siekdami, kad jie naudingai leistų laiką skaitydami, gerindami skaitymo prestižą, tobulindami paauglių literatūros populiarinimo būdus ir metodus įsijungėme į Metų knygos rinkimus parengę projektą „Metų knygos rinkimai 2014".

Skaityti daugiau...

Knygų skaitymo skatinimo akcija „Knygų IŠMINTIS Tau!"

Projekto dalyvių mintys apie knygas:
Rugsėjis

BALSUOKITE...

Skaityti daugiau...

Startuoja naujas projektas „BIBLIOTEKOS JAUNIMUI“

1
 
VŠĮ „Užsienio kalbų mokymo centras“ kartu su partneriais vykdo ES fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra per savanoriškos veiklos stiprinimą bibliotekose: BIBLIOTEKOS JAUNIMUI“. Į šį projektą įsijungė ir Kupiškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Projektu siekiama populiarinti savanorystę Lietuvoje, mažinti bedarbystę jaunimo tarpe, plėsti neformaliojo švietimo formas, efektyviau išnaudoti Lietuvos bibliotekas, kurios yra neformaliojo švietimo šaltinis.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija